// Zorg algemeen

Jeuk en iets rode uitslag aan benen en armen

Ik ben na mijn hartinfarct gecatheteriseerd en een stent gekregen. Nu aan veel medicijnen. (Beta blokker, anti stolling, bloedverdunner, cholesterolverlager, maagbeschermer).Na enige dagen hield ik vocht vast ( 3 kilo aangekomen in paar dagen) maar dat verdween weer langzaam. Daarna gingen mijn handen vervellen en kreeg ik erge jeuk aan benen en armen op steeds andere plekken. Dat is nu al een paar weken gaande. De huid ziet er ook wat rood uit. Vraag is nu war dit van kan komen. Het lijkt op bijwerkingen van medicijnen. Zou dit na enige weken weer vanzelf overgaan of moet ik nu toch actie ondernemen. Er moet in ieder geval wat gebeuren want dit kost me soms slapeloze nachten.

0

Rapporteer

We zullen uw aanvraag zo snel mogelijk verwerken.

RAPPORTEER ONDERWERPANNULEER


1 REACTIE

  • F S avatar
    U zegt terecht daar moet iets aan gebeuren. Het is moeilijk om op afstand te zeggen waar het aan ligt maar uw gedachte dat het aan de medicijnen ligt is een zeer voor de hand liggende gedachte. Zowel b├Ętablokkers als cholesterolverlagende middelen kunnen in sommige gevallen huiduitslag veroorzaken. Ik zou u zeker aanraden om samen met uw huisarts of cardioloog na te gaan of het aan de medicijnen ligt. Soms kan het helpen om een ander middel in de zelfde medicijngroep te gebruiken. Blijf er niet mee lopen want zoals u terecht opmerkt u nachtrust is ook van groot belang voor u herstel.

    0

Je moet Inloggen om te reageren