// Zorg algemeen

Hartritmestoornissen

Ik ben naar het schijnt niet s'werelds ernstigst lijdend hartpatient, maar e.e.a. neemt niet weg dat ik er naar mijn mening (te) vaak mee bezig ben om ‘te voelen hoe het hart slaat’. Vorig jaar heb ik een aanval van ongeveer 2-3 uur gehad en precies een jaar later weer.Ik schrik altijd heel erg en voel mij niet meer thuis in mijn lijf. Ieder dingetje en extra al- of niet klopje maakt mij ongerust en dan denk ik ‘o jee’…. Ik ervaar het nu als psychisch belemmerend. De acute hartstilstand van mijn vader heeft er zeker mee te maken, denk ik. Ook de cardioloog is een beetje ‘wazig’ in zijn beleid. Bij de aanval van vorig jaar kreeg ik een enorme nierbloeding (van de bloedverdunners). Nu wil hij eigenlijk weer dat ik die ga slikken maar hij weet niet wat de nieren dan gaan doen.Kortom, een (wellicht door mij zwaar overdreven) angstig niemandsland.Ik ben benieuwd naar de reactie.

0

Rapporteer

We zullen uw aanvraag zo snel mogelijk verwerken.

RAPPORTEER ONDERWERPANNULEER


7 REACTIES

  • L 6 avatar
    Ik heb in mijn profiel mijn werkelijke naam veranderd in een pseudoniem. Mijn werkelijke naam is in eerder door mij geplaatste vragen en/of reacties automatisch veranderd in het pseudoniem. Probleem opgelost!

    0
  • D d avatar
    Goedemorgen allemaal, wij lazen jullie berichten gisteren. Excuus, het is niet de bedoeling om dat te veroorzaken waarover jullie nu praten. We hebben even nagekeken wat er aan de hand is. Er is een vraag gesteld in de "vraag het ons" sectie. Deze vragen worden geanonimiseerd en vervolgens voorgelegd aan een heel team van medici. Degene die het meest passend is voor de vraag, geeft dan antwoord. Het is inderdaad zo, dat er mensen zijn die toch nog hun naam, een deel van hun naam, of zelfs meer in de vraag vermelden. Dat is eigenlijk niet de bedoeling. Sommigen doen dit bewust, anderen zijn hiervan niet op de hoogte wat dit betekent. Aan de achterkant kunnen wij teksten wijzigen/kuisen of bijvoorbeeld namen weghalen. Als iemand van jullie wil dat we je naam uit de vraag in de sectie “vraag het ons” verwijderen, omdat deze per ongeluk is meegetypt in de vraagstelling dan is dat is geen probleem. Kunnen jullie dat bevestigen, dan voeren we het gelijk uit. Voor de duidelijkheid: het is onze missie om mensen die met dezelfde zaken te maken hebben van elkaar te laten leren. Wij moedigen het aan om vragen te stellen, wij geven er serieus antwoord op. Wij willen een tegengeluid laten horen dat er te weinig persoonlijke aandacht is voor patienten door de medische staf. We willen patienten en hun familie de mogelijkheid bieden om altijd hun twijfels en vragen te kunnen uiten en stellen. Wij weten dat velen met dergelijke vragen zitten. Daarom geloven wij dat vraag en antwoord ook gedeeld kan worden als kennis en ervaring voor anderen. Dit doen wij heel open. Als wij zien dat er veel gezocht wordt naar dezelfde termen, dan proberen wij dat expliciet onder de aandacht van een grotere groep te brengen. We brengen de informatie proactief naar buiten, waarvan we zien dat mensen het waarderen. Jullie mogelijke situatie kunnen we zeer goed begrijpen, we gaan er ook serieus mee om. Het is echter niet de bedoeling om dat tegen jullie zin te doen. Wij hebben het zeker niet bewust proberen te linken aan jullie naam, integendeel. Het is overigens wel zo, dat het normale forum onderdeel, dus niet de “v raag het ons” sectie, wel een naam laat zien. Stel gerust meer vragen en bevestig dat je wilt dat we je naam verwijderen uit het artikel. Ook zijn wij zeer geïnteresseerd in jullie bevindingen en op- en aanmerkingen. Als jullie het niet gebruiken of waardevol vinden, dan is het voor ons ook niet de moeite waard om onze energie te steken in het serieus beantwoorden van vragen van duizenden mensen. Wij doen het met de wil van de wereld. Het is voor jullie, en met jullie kunnen we alleen maar beter worden. Dus laat je gerust horen en heb vertrouwen dat wij alles zo open mogelijk doen, zodat alles gezien en besproken kan worden. groet,

    0
  • J W avatar
    Terwijl ik dit bericht intik heb ik last van Atriumfibrilatie. Dit is de 5e keer in 4 jaar tijd. De eerste 3 keer gingen vanzelf over. De 4e keer moest ik d.m.v. een cardioversie het normale hartritme weer terugkrijgen. Dat is toen gelukt. Nu heb ik weer last van. Het begon om 01:30 uur en direct met de huisartsenpost gebeld. Van hun kreeg ik het advies om mijn medicatie (Sotalol 40 mg.) te slikken.Ik weet nu vrijwel zeker dat dit niet over gaat. Wat is het advies dit keer ?

    0
  • H x avatar
    Voor mij een reden om geen vragen meer te stellen..jammer eigenlijk

    0
  • L 6 avatar
    ook ik zag op de FB-pagina een link staan naar een vraag van mij aan een cardioloog. Ofschoon alleen mijn voornaam en 1e letter van mijn achternaam zichtbaar zijn vind ik toch zeer onprettig. Zelf post ik op fb nooit berichtjes over mijn gezondheid! Ik heb hierover een bericht verstuurd via messenger maar tot op heden geen reactie gehad. Ik vind het vooral erg vervelend, het schendt toch de privacy, omdat er ook info over directe familieleden te lezen is.

    0
  • M d avatar
    allen,Het blijkt dat je, veelal medische gegevens via deze site op internet staan. 'Gewoon' via Google. Tot mijn schrik zag ik na het intypen van mijn naam mijn volledige vraag staan en met een simpele klik het antwoord. Daar ik dacht dat de gegevens alleen voor intern gebruik tbv het forum waren, heb ik destijds een vraag gesteld. Anders had ik het NOOIT gedaan natuurlijk.Ik vind het niet prettig dat 'iedereen' deze gegevens kan googelen en heb daarna 4X (!!!!) contact proberen te zoeken met de beheerder van deze site.Ik heb nooit een reactie mogen ontvangen. Slechte zaak! Met

    0
  • F S avatar
    Om te beginnen is angst die je voelt nooit overdreven het is jouw angst en jij erv het zo, het is alleen heel vervelend dat het zo'n grote impact op je heeft. Het helpt dan natuurlijk niet dat je het beleid van je cardioloog als wazig erv. Je zou juist gebaad zijn met duidelijkheid over je aandoening en de mogelijke consequenties daarvan. Je beschrijft niet wat voor een aanval je hebt gehad maar ik zou me kunnen voorstellen dat het hier over boezemfibrilleren ottewel atriumfibrilleren gaat. Bij een aanval van atriumfibrilleren hoef je niet bang te zijn voor een hartstilstand zoals je vader die helaas heeft gehad. Wel verhoogd atriumfibrilleren de kans op een herseninfarct en dit is ook de reden dat je cardioloog graag zou hebben dat je bloedverdunners gebruikt. Ik denk dat het belangrijk is om je angst voor de ritmestoornis en de bloedverdunners goed met je cardioloog te bespreken. Als de angst voor jou teveel de overhand gaat nemen en je het zelf als een irreële angst erv die je belemmert in je dagelijks leven dan kun je met je huisarts praten over een doorverwijzing naar een psycholoog die samen met jou je angst in perspectief kan plaatsen. Heel veel sterkte

    0

Je moet Inloggen om te reageren